Hakkımızda

Nikel Paslanmaz Ailesi

Beceriler, yöntemler ve süreçler

Kurucumuz Veli KÜÇÜKEMRE 1960 yılında Sivas’ta ticaret hayatına başladı.
1990 yılında Perşembe Pazarı’nda Nikel Paslanmaz kuruldu. Geleceğin gözde metali olan paslanmaz çelik sektörünü meslek olarak benimsedi.

Ürün gamı olarak Paslanmaz çelik levha, rulo, boru, profil ve çubuk satışı ile iştigal etti. Demirciler Sitesi’nde paslanmaz çelik satış depoları açıldı.

2000 yılında da paslanmaz çelik sektörünün tüm ihtiyaçlarını karşılamak üzere makineleşerek Dudullu’da Nikel Paslanmaz Çelik Servis Center kuruldu. Nikel Paslanmaz bugün 59 ülkeye ihracat yapan Türkiye’nin Paslanmaz ihtiyaçlarına cevap verebilen 4 boy kesme rulodan ruloya taşlama 2 plakadan plakaya taşlama, parlatma, 2 hare desen, çeta ve boru, profil üretim makinaları ile 12.000 m² alanda 304, 316, 430, 310 kalitelerde Paslanmaz Çelik Rulo, Levha, Profil, Boru, stokları ile müşterilerine hizmet vermektedir.

Kalite Politikamiz

Paslanmazın Markası Nikel Paslanmaz Çelik Servis Merkezi.

Çevre Politikamız

Paslanmaz Ailesi olarak Çevreye karşı olan Sorumluluklarımız.

İş Güvenliği Politikamız

Paslanmaz Ailesi olarak İş güvenliği Politikamız

Sosyal Sorumluluk

Paslanmaz Ailesi Olarak Sosyal Sorumluluk projelerimiz.

Paslanmaz Ailesi olarak Çevreye karşı olan
Sorumluluklarımız.

• NİKEL PASLANMAZ ÇELİK olarak değişimi yakalamak ve büyümek için, “Sürekli Gelişime” ve ilgili taraflara açık olacağız.
İş Sağlığı ve Güvenliği tüm NİKEL PASLANMAZ ÇELİK çalışanlarının sorumluluğudur.

•Kanun, mevzuat, yönetmelikleri ve diğer İş Sağlığı ve Güvenliği gerekliliklerini yerine getirmek için sorumluluk ve yetkiler tüm çalışanlarımız arasında paylaşılacaktır.

•NİKEL PASLANMAZ ÇELİK’de İş Sağlığı ve Güvenliği diğer iş amaçlarımız kadar önemlidir.

•Tüm kazalar önlenebilir ve önlenmelidir.
Her işi yapmak için daima daha güvenli bir yol vardır.

•İş Güvenliği kapsamında, Çalışanlarımızın , çalışan temsilcilerimizin ve tesislerimize gelen tedarikçilerimizin danışma ve katılımı için gerekli ortam sağlanacaktır

•Faaliyetlerimizden kaynaklana tüm iş güvenliği tehlikeleri, riskleri belirlenecek, kök nedenler incelenecek ve bu riskler kabul edilebilir en düşük seviyeye indirilmesi için koruyucu önlemler ile programlar kararlılıkla uygulanacaktır. Uygulamalar sonuç odaklı olacak ve sürekli sorgulanıp iyileştirmeler gerçekleştirilecektir

NİKEL PASLANMAZ ÇELİK ‘de ; ISO 45001 Standardını etkin bir şekilde uygulamak ve İş Sağlığı ve Güvenliği konuları hakkındaki ferdi sorumluluk bilincini oluşturmak ve geliştirmek için her zaman eğitim vazgeçilmezdir.

•NİKEL PASLANMAZ ÇELİK ‘de iç ve dış her türlü kaynak; verimli, güvenli ve sağlıklı bir çalışma ortamı sağlamak, iletişimi etkin kılmak, çalışanların bireysel performanslarını artırmak ve bilgiyi ve başarıyı ödüllendirmek üzere en doğru ve en faydalı şekilde kullanılacaktır ve sürekli iyileştirilecektir.

  • Adres: Emek Mahallesi Nato Yolu caddesi No 319/1 Sancaktepe İstanbul

  • Adres 2: Demirciler Mah.Makine İhtisas / Org.San.Bölgesi 3. Cadde No:2 41455 Dilovası / Kocaeli

  • Fax: +90 (216) 540 34 00