Hakkımızda

Nikel Paslanmaz Ailesi

Beceriler, yöntemler ve süreçler

Kurucumuz Veli KÜÇÜKEMRE 1960 yılında Sivas’ta ticaret hayatına başladı.
1990 yılında Perşembe Pazarı’nda Nikel Paslanmaz kuruldu. Geleceğin gözde metali olan paslanmaz çelik sektörünü meslek olarak benimsedi.

Ürün gamı olarak Paslanmaz çelik levha, rulo, boru, profil ve çubuk satışı ile iştigal etti. Demirciler Sitesi’nde paslanmaz çelik satış depoları açıldı.

2000 yılında da paslanmaz çelik sektörünün tüm ihtiyaçlarını karşılamak üzere makineleşerek Dudullu’da Nikel Paslanmaz Çelik Servis Center kuruldu. Nikel Paslanmaz bugün 59 ülkeye ihracat yapan Türkiye’nin Paslanmaz ihtiyaçlarına cevap verebilen 4 boy kesme rulodan ruloya taşlama 2 plakadan plakaya taşlama, parlatma, 2 hare desen, çeta ve boru, profil üretim makinaları ile 12.000 m² alanda 304, 316, 430, 310 kalitelerde Paslanmaz Çelik Rulo, Levha, Profil, Boru, stokları ile müşterilerine hizmet vermektedir.

Kalite Politikamiz

Paslanmazın Markası Nikel Paslanmaz Çelik Servis Merkezi

Çevre Politikamız

Paslanmaz Ailesi olarak Çevreye karşı olan Sorumluluklarımız

İş Güvenliği Politikamız

Paslanmaz Ailesi olarak İş güvenliği Politikamız

Sosyal Sorumluluk

Paslanmaz Ailesi Olarak Sosyal Sorumluluk projelerimiz.

Sosyal Sorumluluk projelerimiz

Sosyal PROJELER

Aynur Küçükemre Kız
Öğrenci Yurdu

2007 yılında Ankara Gazi Üniversitesine bağlı Nevşehirin Hacı Bektaş ilçesinde bulunan meslek yüksek okulunda öğrenim gören kız öğrencilerimizin eğitimlerine destek olmak adına Aynur KÜÇÜKEMRE Kız Öğrenci Yurdu hizmete sunulmuştur.

Sosyal PROJELER

Çapa Tıp Fakültesi Hastenesinin Bir
Bölümünün Düzenlenmesi

2004 yılında İstanbul Tıp Fakültesi Vakfı ile yapılan anlaşma sonucu Çapa tıp fakültesi hastanesinin bir bölümünün düzenlenmesi yapılıp hizmete sunulmuştur.

Sosyal PROJELER

Sivas altyapı ve 11 km yol yapımı

Altyapı alanında da 2014 yılında Sivas Valiliği ile yapılan anlaşma sonucu köyümüzün 11 km yolu asfaltlanmış, kanalizasyon altyapısı ve arıtma tesisi ile köy içi düzenlemeler de yapılmıştır.

  • Adres: Emek Mahallesi Nato Yolu caddesi No 319/1 Sancaktepe İstanbul

  • Adres 2: Demirciler Mah.Makine İhtisas / Org.San.Bölgesi 3. Cadde No:2 41455 Dilovası / Kocaeli

  • Fax: +90 (216) 540 34 00